NFM21PC105B1C3D Murata Manufacturing Co Ltd FILTER SUPPRESSION 0805 1UF
Parametrics
Features
Diagrams
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 NFM21PC105B1C3D |
 Murata |
 EMI/RFI Suppressors & Ferrites 1.0UF 16V |
 Data Sheet |
Quantity | ||||||||||||
 NFM21CC101U1H3D |
 Murata |
 EMI/RFI Suppressors & Ferrites 100pF 50V 700mA |
 Data Sheet |
 NFM21CC102R1H3D |
 EMI/RFI Suppressors & Ferrites 1000pF 50V 1A |
 NFM21CC220U1H3D |
 EMI/RFI Suppressors & Ferrites 22pF 50V 700mA |
 NFM21CC221R1H3D |
 EMI/RFI Suppressors & Ferrites 220pF 50V 700mA |
 NFM21CC222R1H3D |
 EMI/RFI Suppressors & Ferrites 2200pF 50V 1A |
 NFM21CC223R1H3D |
 EMI/RFI Suppressors & Ferrites 0.022uF 50V 2A |